Міністерство розвитку громад

Міністр розвитку територіальних громад Олексій Чернишов, провів першу апаратну нараду, на якій чітко окреслив пріоритетні напрями роботи міністерства. Особливу увагу було приділено питанням:

  • децентралізації;
  • реалізації проекту «Велике будівництво»;
  • реформування архітектурної інспекції України.

На нараді брали участь заступники міністра, керівники департаментів та підрозділів. Сам міністр сформулював завдання і види майбутніх робіт та взаємодії.

«Ми і далі будемо дотримуватися наміченого курсу і будемо продовжувати свою роботу в нерозривній співпраці з урядом в особі прем’єр-міністра. В майбутньому у нас – безліч нових завдань, призначених для всіх підрозділів і департаментів міністерства », – зазначив глава відомства.

Чернишов також визначив завдання для своїх заступників і керівників міністерства, при цьому він звернув увагу на необхідність концентрації уваги не на самих проблемах, а на шляхах їх подолання.

Також міністр висловив бажання актуалізувати і розробити ініціативні плани відомства, неодмінно з урахуванням пріоритетного напрямку.

большое строительство

Як відомо, 2020 рік було оголошено раніше Олексієм Гончаруком роком «Великого будівництва». За своєчасний початок проекту і його успішну реалізацію відповідають керівники ОДА. Стартувавши 1 березня 2020 року, програма передбачає велике будівництво і капітальний ремонт лікарень, шкіл, дитячих садів, спортивних майданчиків, стадіонів і інших необхідних для комфортного життя українців об’єктів інфраструктури.